Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vanir - bůh plodnosti, který vyžaduje krev!

 

Vanir pochází ze skandinávské mytologie a je bohem plodnosti, moudrosti a schopnosti vidět do budoucnosti. Pro naše účeli je důležitý bod plodnosti. Bůh rád dá půdě a všemu co z ní vyroste sílu dávat ty nejlepší, nejšťavnatější a nejchutnější plodiny. Vše roste, vše kvete dokud....


Dokud mu dáváte, co chce. Obětování bohům není u severských kmenů vyjímkou. I staří Řekové, Egypťané či Římané přinášeli svým bohům oběti. Dokonce i JHV - hospodin tu a tam nějakou tu oběť přijal. Jenže to byla oběť buď v podobě plodin nebo maximálně zvířat.


Vanira zvířata nezajímají a plodiny už teprve NE!

Vanira chce krev! LIDSKOU KREV!

Bere vlastně skoro všechno... a to v následujícím pořádí:

1. místo mladé nezezdané páry

2. místo nevinné děti

3. místo panny


Dotyčná oběť se příváže ke stromu v sadě a přes noc se tak ponechá, ráno je nalezena jen rozdrásaná mršina. Vanira právě dovečeřel.


Jak Vaniru vyvolat?

To je trosku slozite... neexistuje vlastně zaručený způsob. Nejjednodušší je najít nejstarší strom v okolí a začít tento strom uctívat jako Vaniru samotného.


Jak se Vaniry zbavit?

Zbavte se stromu, jak prosté.

 

tetno text je obsahem www.paranormal-activity.estranky.cz a jeho kopírování je trestné!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vanir

(yarwik, 15. 5. 2012 21:10)

Hael - myslim, že nevíš nic o bozích - VANIR je původní jméno božského rodu severu - Vánů, kteří se spojili s kmenem Ásů (Aesir). Vanirský (Vánský) bůh plodnosti je FREY - a ten lidi nežere :)